Новости

27.05.2021
ОГЛЯД ГАЗОВОГО УПОРУ FENOX!

Газові упори FENOX - популярна і затребувана товарна група. Сьогодні ми вирішили більш детально розповісти про пристрій газових упорів.

Газовий упор / амортизатор капота / амортизатор багажника / газлифт / газова пружина - все це ні що інше, як однотрубний телескопічний амортизатор. Основний принцип дії будь-якого амортизатора - це гасіння крутильних коливань. У них, як і в будь-яких типах гасять пристроїв відбувається робота сил тертя, за допомогою якої механічна енергія коливань перетворюється в теплову, а остання розсіюється в навколишнє середовище. 
 
Телескопічні амортизатори легші ніж, ніж важільні і мають розвинену поверхню охолодження, внаслідок великого ходу поршня при однаковій енергоємності працюють при порівняно невисоких тисках (2,5 - 5 МПа) і тому менш чутливі до зносу. 
 
Основними складовими частинами газового упору є: робочий циліндр, шток, поршень, камера з стисненим газом, корпус, кріплення упору.

Упор газовый 1

Газові упори FENOX мають елементи кріплення типу: «єврокріпленням», це дозволяє швидко і без значних зусиль зробити заміну газових упорів. 
 
Кріплення, що використовується в нашій продукції, складається з поліамідної обойми (2), кульового пальця (1) і фіксує пластини (3).

Упор 2

З'єднання єврокріпленням зі штоком і корпусом забезпечується за допомогою нарізного сполучення. Кріплення кульового пальця в полиамидную обойму здійснюється за допомогою запресовування і подальшої фіксації пластиною. 
 
Кріплення газових упорах FENOX буває 2-х видів: 
 
З фаскою (1) застосовується з боку корпусу. 
Без фаски (2) з боку штока.

Упор 4

Асортимент компанії FENOX представлений двома видами газових упорів: стандартні газові упори і упори Power Lift з поліпшеними характеристиками. 
 
Застосування металополімерного многокромочного манжетного ущільнення на меті гарантувати оптимальне ковзання штока і забезпечує необхідну герметичність газового упору, надійно захищає зону тертя від впливу абразивних частинок, запобігає витоку масла і газу.

Упор 5

Поршень, виготовлений з порошкового антифрикційного матеріалу, має лабіринтову системи каналів, яка уповільнює швидкість руху штока, забезпечуючи плавну роботу газового упору.

Упор 6

Напрямна штока і втулка напрямної виготовлені з поліамідної суміші з антифрикційними присадками для додання додаткової стійкості до стирання. 
 
З метою підвищення надійності газових упорів і поліпшення їх техніко-експлуатаційних характеристик, конструкторським підрозділом FENOX були розроблені посилені газові упори Power Lift для вітчизняної техніки. Застосування власних інноваційних розробок дозволило збільшити ресурс експлуатації виробів в умовах впливу підвищених навантажень. 
 
Збільшення діаметра штока і циліндра сприяє зниженню навантаження в вузлах тертя і дозволяє значно продовжити термін роботи газового упору навіть при використанні в особливо важких режимах експлуатації. Збільшена товщина стінок циліндра підвищує стійкість до зовнішніх механічних впливів. 
 
Виштовхуюча сила газового упору збільшена на 20%, що забезпечує поліпшені робочі характеристики в умовах знижених температур в зимовий час і дозволяє активно використовувати газові упори на більш навантажених кришках багажника. 
 
Газові упори FENOX забезпечують легке відкривання, надійне утримання у відкритому положенні і плавне закривання кришки багажника або капота автомобіля. 
 
Всі компоненти газового упору FENOX сконструйовані так, щоб забезпечити його працездатність як при низьких, так і при високих температурах.

На кожному газовому упорі є маркування, яка включає: найменування бренду - FENOX, артикул (приклад A901115C3), номер партії (500В), величину виштовхує зусилля (F = 770Н).

Упор 7

Ну і, нарешті, для вашої зручності ми підготували таблицю підбору газових упорів FENOX, пояснили, як правильно їх підбирати, а також пояснили порядок їх заміни.